Pevná linka: +420 379 722 192
Nabídky: +420 605 427 971
Výroba: +420 604 709 846
E-mail: info@mirec.cz
Po-Pá 8:00-12:00 13:00-15:00O webu

Prohlášení o přístupnosti

Při tvorbě těchto stránek jsme se snažili o maximální přístupnost jejich obsahu a funkčnosti, tak aby splňovaly hlavní zásady přístupnosti podle metodik WCAG 1.0 a pravidel tvorby přístupného webu.

Web je vytvořen podle specifikace XHTML 1.0 Strict a jeho obsah je kompletně oddělen od vzhledu pomocí CSS. Stránky obsahují také CSS styl pro jejich tiskovou verzi. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, proto se dá měnit pomocí nastavení prohlížeče.

Pro nejdůležitější navigační prvky tohoto webu lze použít klávesové zkratky:

  • Shift + Alt + 0 ... Zobrazí informace o tomto webu (tato stránka)
  • Shift + Alt + H ... Zobrazí úvodní stranu webu
  • Shift + Alt + E ... Zobrazí mapu stránek
  • Shift + Alt + M ... Přesune kurzor na první položku menu
  • Shift + Alt + T ... Přesune kurzor na začátek strany
  • Shift + Alt + F ... Přesune kurzor do vyhledávacího formuláře
  • Shift + Alt + P ... Zformátuje aktuální stranu a zobrazí dialog pro tisk

Uvedené klávesové zkratky jsou platné pro Internet Explorer a operační systém MS Windows. V jiných prohlížečích se mohou klávesové zkratky lišit (např. pro prohlížeč Mozilla FireFox platí Shift + Alt + klávesa).

V případě jakýkoliv problémů s funkčností tohoto webu kontaktujte prosím správce webu na adrese webmaster@mirec.cz.

Ochrana osobních údajů

Při používání formulářů na těchto webových stránkách nám poskytujete své osobní údaje podle §4 zákona č. 101/2000 sbírky o ochraně osobních údajů. Uvědomujeme si důvěrnost vašich osobních údajů.

Vaše osobní údaje získané prostřednictvím těchto webových stránek zpracováváme po dobu neurčitou do odvolání souhlasu daného každou osobou, která nám své osobní údaje poskytla. Osoby, které nám své osobní údaje poskytly berou na vědomí, že mohou svůj souhlas kdykoliv písemně odvolat a my poté údaje zlikvidujeme.

Respektujeme Vaše soukromí a prohlašujeme, že Vámi poskytnuté osobní údaje považujeme za soukromé a použijeme je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 sbírky o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům. Vaše osobní údaje nebudeme bez vašeho výslovného souhlasu poskytovat třetím stranám.

Podmínky užití

Obsah těchto webových stránek je chráněn autorskými právy firmy Miroslav Kaas, MIREC - Webové & Grafické studio. Všechna práva jsou vyhrazena.

Obsah těchto stránek můžete využívat pouze pro nekomerční a osobní účely, ovšem pouze v případě, že zachováte všechna autorská práva. Nejste však oprávněni obsah těchto stránek distribuovat, pozměňovat, upravovat, přenášet a dále jej užívat. Zároveň nesmíte obsah těchto stránek užívat pro veřejné nebo obchodní účely bez povolení autora.

Snažíme se, aby na těchto stránkách byly přesné a aktuální informace, přesto však neposkytujeme žádné záruky a nepřebíráme žádnou zodpovědnost za jakékoliv chyby v jejich obsahu.